|
Gepost op maandag 9 Januari 2017 21:56:56 |
 |
Al op een andere pc geprobeerd om te zien of het niet aan de pc ligt? |
Met vriendelijke groet, Stynus ||| www.elektronicastynus.be |
|
Gepost op maandag 9 Januari 2017 22:44:54 |
 |
Ik denk ook dat het aan de pc ligt, want als ik hem herstart dan doet hij het weer goed voor +/- 7 uur. Het lijkt of er een geheugen vol loopt of zoiets.
Op die pc loopt er op de achtergrond ook een programma dat alle 10sec. een ping stuurt om te zien of er een computer op het netwerk zit, dat heb ik nu eens afgezet. Dus nog eens een nachtje laten draaien en dan zien we wel weer.
|
|
|
Gepost op vrijdag 13 Januari 2017 17:15:30 |
 |
Opgelost!
De 16F648A die via serout verstuurd had 4 ongebruikte pinnen die zweefde. Gelukkig had ik die naar buiten gebracht om ze eventueel later nog voor iets anders te gebruiken. Ik heb ze nu alle vier als ingang gezet en met jumpers via 10K aan de plus gehangen.
Stuurt nu al 48 uur gegevens uit zonder één enkele fout.
|
|
|
Gepost op maandag 16 Januari 2017 21:35:11 |
 |
Raar, dan is er denk ik toch nog ergens iets dat niet klopt, ongebruikte pinnen kan je gewoon laten zweven. Tenzij ze als ingang staan en er interrupt staat ingeschakeld op deze pinnen. |
Met vriendelijke groet, Stynus ||| www.elektronicastynus.be |
|
Gepost op donderdag 19 Januari 2017 18:27:31 |
 |
Ik weet het ook niet, maar van toen ik die pinnen een vaste toestand heb gegeven, zijn er geen problemen meer geweest.

De temperaturen van binnen en buiten moeten er nog bij komen, ben aan 't wachten op mijn DS18S20 sensors.
Om te loggen gebruik ik deze "Intel Compute Stick".
Heeft wifi aan boord en ubuntu als OS, met het 8 GB mini sd kaartje dat er in zit kan ik jaaaaren loggen.
Werkt zonder scherm of klavier en verbruikt een 0.5 watt.
Als ik iets moet instellen benader ik hem gewoon met de huis computer op afstand, via VNC.
Werkt super!

VNC:
[Bericht gewijzigd door calichio op Donderdag 19 Januari 2017 19:32:33] |
|
|
|
|
|